BRAMY PRZEMYSŁOWE

bramy NICE

Przemysłowe bramy segmentowe to nieodłączny element wielu obiektów przemysłowych, magazynów oraz centrów logistycznych. Ze względu na ich intensywną eksploatację, warto postawić na sprawdzone i wysokojakościowe rozwiązania od renomowanego producenta, takiego jak Nice. Produkty tej marki charakteryzują się solidną konstrukcją, wysoką wytrzymałością oraz funkcjonalnością, co sprawia, że są niezastąpionym komponentem w zakresie zabezpieczania hal, fabryk czy magazynów oraz kontrolowania przepływu towarów i ludzi. Główną cechą przemysłowych bram segmentowych Nice jest ich modułowa konstrukcja składająca się z połączonych ze sobą paneli. Dzięki temu bramy te mogą być dostosowywane do różnych wymiarów otworów oraz warunków panujących na terenie obiektu. W naszej ofercie proponujemy m.in. segmentowe bramy przemysłowe Nice.

Sczegóły PRODUKTU

Marka Nice przygotowała również propozycję dla sektora przemysłowego. To modele bram Nice Steel Classic dostępne w wymiarach do 4000 × 4000 mm. Płaszcz bramy składa się z segmentów stalowych o grubości ścian 0,5 mm, ocynkowanych ogniowo i powleczonych poliestrem. Do wyboru jest 8 kolorów standardowych i dodatkowo opcja lakierowania na dowolny kolor z palety RAL. W ofercie są bramy przemysłowe ręczne, TOTMAN i AUTOMAT. Sprawdzą się dla różnych rodzajów działalności gospodarczej. Można dobrać do nich opcjonalnie przeszklenia, typy prowadzeń lub drzwi serwisowe. W standardzie wyposażenia znajdują się zabezpieczenia w przypadku pęknięcia sprężyn oraz w przypadku pęknięcia linek.

bramy KRISPOL

Przemysłowe bramy segmentowe i rolowane KRISPOL stanowią nie tylko funkcjonalne rozwiązanie, ale również element poprawiający wydajność oraz bezpieczeństwo w miejscach, gdzie przepływ towarów i osób odgrywa kluczową rolę. Każda z nich charakteryzuje się unikalnymi właściwościami, co pozwala klientom dopasować bramę do swoich indywidualnych potrzeb oraz warunków montażowych. Bramy KRISPOL cechują się także wysokim standardem bezpieczeństwa. Dzięki swojej solidnej konstrukcji oraz bogatemu wyposażeniu z zakresu automatyki i dodatków są one niezastąpionym elementem w wielu przedsiębiorstwach przemysłowych i logistycznych.

Sczegóły PRODUKTU

W naszej ofercie można znaleźć bramy przemysłowe pochodzące od producenta KRISPOL. Są przeznaczone zarówno do małych warsztatów, jak i dużych obiektów produkcyjnych. Stanowią nie tylko element funkcjonalny, ale często także wizytówkę przedsiębiorstwa. Ich odpowiednie zaprojektowanie i montaż mają znaczący wpływ na efektywność operacyjną oraz bezpieczeństwo zakładu. Dostępne są bramy przemysłowe rolowane oraz segmentowe, stalowe i aluminiowe. Modele rolowane polecane są w miejscach, w których duże znaczenie ma wysokość pomieszczenia. Dzięki ich specjalnej konstrukcji przestrzeń pod sufitem hali pozostaje wolna. KRISPOL gwarantuje niezawodne i ciche działanie bram wyposażonych w najlepszą automatykę na rynku i wiele innych dodatkowych zabezpieczeń.

bramy Hormann

Bramy Hörmann to produkty charakteryzujące się innowacyjnym designem, wysoką jakością oraz funkcjonalnością. Producent prezentuje szeroki wybór bram przemysłowych, oferując klientom bogactwo opcji dostosowanych do różnych potrzeb i preferencji. Bramy Hörmann są w wielu wersjach. Każdy z tych typów cechuje się solidną konstrukcją, wysokim poziomem izolacji termicznej i dźwiękowej oraz estetycznym wykończeniem. Co ważne, firma stawia na zrównoważony rozwój – 70 % zapotrzebowania na energię elektryczną pochodzi ze źródeł ekologicznych. Dlatego produkty dla budownictwa są neutralne pod względem emisji CO2.

Sczegóły PRODUKTU

Nasza propozycja dla branży przemysłowej obejmuje również produkty marki Hörmann. Bramy przemysłowe tej marki cechują się szybką i płynną pracą oraz łatwością w montażu. Wyposażono je w zoptymalizowane łuki szyn prowadzących oraz większe rolki bieżne. Wyróżnia je również doskonała szczelność, którą zawdzięczają ulepszonej uszczelce progowej i innym dodatkowym komponentom. Hörmann ma w ofercie szeroką gamę bram przemysłowych, do których należą bramy segmentowe, szybkobieżne, rolowane, wjazdowe, kraty rolowane, przeciwpożarowe bramy przesuwne, bramy do hal sportowych i garaży zbiorczych, kurtyny przeciwpożarowe czy drzwi wahadłowe. W każdym modelu można liczyć na niezawodność, świetną izolacyjność cieplną oraz wytrzymałą konstrukcję.