BRAMY GARAŻOWE

bramy NICE

Bramy segmentowe marki Nice to doskonały wybór zarówno dla miłośników klasyki, jak i nowoczesnego stylu. Szeroki wybór modeli sprawia, że każdy znajdzie wariant dla siebie. Dostępne są m.in. serie Classic, Design i Premium. Różnią się między sobą wzorem przetłoczeń, strukturą powierzchni i kolorystyką, jednak wszystkie wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz niebanalna estetyka. Segmentowe bramy garażowe Nice występują zarówno w wersji obsługiwanej ręcznie, jak i automatycznie, więc można dostosować je do swoich preferencji. Ponadto istnieje możliwość wyboru modelu w standardowych wymiarach lub zamówienia bramy w innej, niestandardowej wielkości.

Sczegóły PRODUKTU

Bramy garażowe marki Nice to wysokiej jakości, solidne i funkcjonalne rozwiązania, które cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników. Nice oferuje różnorodne modele bram dopasowane do różnych potrzeb i preferencji klientów. Dostępnym u nas typem są segmentowe bramy garażowe zbudowane z kilku paneli, które podczas otwierania składają się pod sufit. Ich popularność wynika z zapewnianej przez nie dużej ilości światła przejazdu i zachowania przestronności garażu. Są dostępne zarówno w podstawowych wersjach, jak i w opcji z zaawansowanymi systemami automatyzacji, które umożliwiają łatwe i wygodne otwieranie oraz zamykanie bramy z wykorzystaniem pilota lub aplikacji mobilnej. To nie tylko funkcjonalne rozwiązania do ochrony pojazdów i mienia, ale również elementy, które wpisują się w estetykę i wygodę użytkowania garażu. Oferujemy szeroką paletę odcieni barw podzielonych na kategorie: podstawowe, standardowe, okleiny drewnopodobne i kolory na zamówienie. Oprócz tego dostępne są trzy serie:

  • Nice Classic – bramy z gładką powierzchnią typu Silk i klasycznymi przetłoczeniami
  • Nice Design – bramy o gładkiej strukturze typu Silk o minimalistycznym wyglądzie pozbawionym przetłoczeń
  • Nice Premium – bramy z gładką powierzchnią typu Silk z szerokimi poziomymi przetłoczeniami prezentującymi się niezwykle elegancko.

bramy KRISPOL

Brama garażowe KRISPOL to rozwiązanie, które doskonale zabezpieczy Twój dom i dopełni wygląd elewacji. Bramy tej marki charakteryzują się nie tylko łatwa obsługa, ale także nowoczesnym designem, który wpasowuje się w różnorodne style architektoniczne. Producent KRISPOL stawia na trwałość, niezawodność i idealne dopasowanie konstrukcji, co pozwala uzyskać doskonałe parametry termoizolacyjne budynku i zapewnić komfort użytkowania. Warta uwagi jest również solidna konstrukcja bram, w których zastosowano elementy wzmacniające i zapewniające niezawodne działanie. Zadbano również o bezpieczeństwo – każda brama została wyposażona w dodatkowe zabezpieczenie zapobiegające jej opadnięciu w przypadku zerwania sprężyny.

Sczegóły PRODUKTU

Bramy garażowe KRISPOL to produkty idealnie dopasowane zarówno do elewacji, jak i potrzeb użytkowników. Producent zapewnia o ich solidnej konstrukcji i bezpieczeństwie, dając dodatkowo 5 lat gwarancji. Łączą w sobie doskonałe parametry termoizolacyjne z elegancką stylistyką, dzięki czemu stanowią harmonijne dopełnienie fasady domu. KRISPOL stawia zwłaszcza na energooszczędność – oferuje ciepłe bramy wypełnione pianką poliuretanową i uszczelnione na obwodzie oraz między segmentami. Starannie zaprojektowana konstrukcja zapobiega tworzeniu się mostków termicznych i gwarantuje jej unikalne właściwości. Wpływ na to mają też takie elementy, jak:

  • kształt łuku górnego – umożliwia maksymalne dociśnięcie górnego panelu bramy do nadproża, dzięki czemu zyskuje się optymalny poziom przenikania ciepła U=1,12 [W/m2K]
  • ciepłe panele – dostępne są panele o grubości 40 i 60 mm z dodatkowymi uszczelnieniami
  • uszczelka dwuwargowa – specjalna uszczelka zlokalizowana pomiędzy dolną krawędzią bramy a podłożem.

bramy Hormann

Bramy garażowe od firmy Hörmann są gwarancją jakości, funkcjonalności i estetyki. To renomowany producent z ponad 80-letnim stażem na rynku, który zdobył uznanie klientów dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i solidnej jakości swoich produktów. Idąc z duchem czasu, stawia na rozwój i nowe technologie, a przede wszystkim strategię zrównoważonego rozwoju. Wszystkie bramy garażowe to produkty neutralne pod względem emisji CO2. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów zapewnia wysoką odporność na działanie niekorzystnych czynników pogodowych i wygodę użytkowania, a elastyczne czterostronne uszczelnienie pozwala zminimalizować straty ciepła.

Sczegóły PRODUKTU

Dzięki wysokiej jakości wykonania i innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym bramy Hörmann stanowią doskonały wybór dla osób poszukujących solidnego i niezawodnego rozwiązania do swojego garażu. Dostępne są zarówno bramy nieocieplane, jak i ocieplane z wypełnieniem z litego drewna. Domownikom z pewnością przypadnie do gustu wersja z napędem automatycznym, dzięki któremu parkowanie w garażu będzie szybsze i wygodniejsze. Biorąc pod uwagę specyfikę danej przestrzeni, można wybrać:

  • bramy segmentowe – ich konstrukcja zapewnia największą ilość miejsca zarówno przed, jak i wewnątrz garażu. Posiadają doskonałe czterostronne uszczelnienie. Dostępne są wersje ze stali i litego drewna w różnych wzorach.
  • bramy uchylne – ten typ bram otwiera się pionowo i najlepiej pasuje do wolnostojących budynków. Po otwarciu brama bezpiecznie zatrzymuje się w zagłębieniu szyny, a specjalnie ukształtowane ramię dźwigni samoczynnie ją zamyka, eliminując ryzyko powstawania szczelin.
  • bramy rolowane – napęd znajduje się w nich poza obudową wału nawijającego, co ułatwia konserwację. Poza tym bramy te cechuje płynna i dyskretna praca dzięki zintegrowanym opcjom łagodnego rozruchu i zatrzymania.